Recenzja Wyścigówki Mały Konstruktor Junior

Tak, jak tato wcześniej zachwycał się „Małym Konstruktorem Profi”, podczas którego składania grał pierwsze skrzypce, to teraz budowę mocno przeżywa dziecko. Przyznać muszę, że wariant „Junior” dla najmłodszych może przebić swoją popularnością wersję podstawową produktu. Otóż, każdy kolejny model wydaje się jeszcze lepszy od wcześniejszego, szok!

Uwaga! „Wyścigówka” wjeżdża na tor! A jest tak zbudowana, że równe szanse ma nawet w terenie, ponieważ koła to tutaj najbardziej istotny i pożądany element wehikułu. Zabawka do samodzielnego skręcania już dla dzieci w wieku od 4 lat, w środku 55 dużych rozmiarów elementów, w tym drewniane klocki i plastikowe śruby z głębokim gwintem i świetnym zaczepem na śrubokręt. Największe wrażenie robią jednak opony z miękkiej gumy oraz masywne koła, szeroko rozstawione i wysoko podnoszące konstrukcję. Warto zaznaczyć, że ze względu na ogrom wystającego w górę koła, samo podwozie, chociaż wysoko ponad ziemią, wydaje się niskopodłogowe – wręcz leżące, a to tylko złudzenie i świetny efekt dla obserwatora.

To, co jest charakterystyczne dla projektów „Juniora” i jest jego wielką zaletą, to niewielka liczba, ale ogromnych elementów, bardzo uproszczony schemat montażu, wygodne skręcanie – nawet bez użycia narzędzi!

Zabawka nie jest skomplikowana, bo to tylko prostokątne obramowanie podwozia, dwie osie z kołami, wysoko zawieszony spoiler charakterystyczny dla bolidów F1, mocno wysunięty pod ostrym kątem opływowy dziób i siedzisko kierowcy – dominuje genialnie sprawdzająca się tutaj prostota, która jest jednak szalenie widowiskowa! A przecież o to chodzi w rajdach wyścigówek – o fantastyczne show sportowych bolidów.

Doskonały komplet dla dziecka uczącego się majsterkowania i pracy warsztatowej, kojarzonej z domową mechaniką i projektowaniem – takie modelarstwo dla małych dzieci, które wciąga.

Za produkt dostarczony do testów dziękujemy ALEXANDER

Film: Wyścigówka Mały Konstruktor Junior – unboxing

Film: Wyścigówka Mały Konstruktor Junior – po złożeniu

Pisanie recenzji Państwa produktów jest dla nas fascynującym doświadczeniem. Jesteśmy dumni, ponieważ dotychczas zaufali nam:

2 Pionki, 9 Planet, Alexander, Arcane Wonders, Artyzan kreatywnemaluchy.pl, Baldar, Black Monk Games, Brain Games, Cartamundi, Clementoni, CUBE Factory of Ideas, Czacha Games, Dadada.pl, Daily Magic Games, DANTE SP. Z O.O., DOBRETO Wydawnictwo, Edgard, Edipresse Książki, Egmont, Ei System, Epideixis, Finebooks, FOXGAMES, Franjos Selverlag, GeGe Co Ltd, GRAiMY, Granna, Haraka Paka, Heim, ICOM Poland, Instytut Pamięci Narodowej Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Instytut Praktycznej Edukacji, Jacobsony, Jawa, Kangur Sp. z o.o., Let’s Play, LUDERIS, MDR Dystrybucja, Moaideas Game Design, Octigo Sp. z o.o., Odd Bird Games, OGRY Games, Glosel – taniaksiazka.pl, OUTDOOR Media, Piatnik, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin PSAR, Promathematica, Rebel, RUSSELL KONDRACKI s.j., TACTIC Games, TM Toys, Trefl, Trefl Joker Line, Tutuconcept Sp. z o.o., Woodgame, Wydawnictwo Szaron, Zakład Stolarstwa i Tokarstwa w Drewnie Marek Bałos, Zielona Sowa Sp. z o.o

Dołącz i Ty!